Partnerzy szkoły i Prezydium Rady Rodziców

Znalezione obrazy dla zapytania serce dobrych uczynkówBo cza­sami trze­ba przes­tać myśleć tyl­ko o włas­nym bez­pie­czeństwie! Cza­sami trze­ba po­myśleć o większym dobru! -J. K. Rowling.

Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie współpracuje z wieloma jednostkami z powiatu kamieńskiego. Życzliwość oraz zrozumienie potrzeb młodych ludzi ze strony najważniejszych instytucji, umożliwia (m.in. przez praktyczną edukację i wychowanie) naszym uczniom rozwijanie indywidualnych pasji, poszerzanie horyzontów poznawczych oraz wzbudzanie ciekawości otaczającej rzeczywistości. Mając na uwadze główne cele kształcenia na pierwszych etapach edukacyjnych, staramy się wspólnie z naszymi Partnerami przybliżyć uczniom ważne kwestie związane z bezpieczeństwem (m.in. bezpieczna droga czy pierwsza pomoc) oraz profilaktyką.

W imieniu całej społeczności szkolnej składamy wszystkim poniższym instytucjom wyrazy wdzięczności oraz podziękowania za trud włożony w edukację, kształcenie i wychowanie. Dzięki Państwa współpracy uczniowie nabywają umiejętności praktyczne, poszerzają świadomość o zdrowym trybie życia oraz stosują się do zasad bezpieczeństwa w różnych sytuacjach.

Nasi Partnerzy:

• Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Kamieniu Pomorskim,
  • Ośrodek Pomocy Społecznej w Świerznie,
  • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kamieniu Pomorskim,
  • Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim,
  • Ochotnicza Straż Pożarna w Świerznie,
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieniu Pomorskim,
  • Szkoła Podstawowa im. J. Brzechwy w Gostyniu,
  • Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Stuchowie.

Znalezione obrazy dla zapytania pomoc

Naj­wspa­nial­szym da­rem ja­ki mog­liśmy ot­rzy­mać od Życia jest możli­wość be­zin­te­resow­nej po­mocy Człowiekowi - Polineusz.

Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie pragnie podziękować Przyjaciołom naszej społeczności szkolnej.

Rosyjski pisarz – Mikołaj Gogol – napisał: Nigdy nie jesteśmy tak biedni, aby nie stać nas było na udzielenie pomocy bliźniemu. W imieniu grona pedagogicznego, uczniów oraz rodziców szczególne słowa wdzięczności kierujemy do Pana Krzysztofa Rudnika oraz Pana Lecha Witeckiego. Dzięki Państwa zaangażowaniu i owocnej współpracy w naszej szkole maluje się szerszy i piękny uśmiech na twarzach naszych uczniów.

Jeszcze raz dziękujemy za wyświadczone dobro oraz szlachetne serce.

Szkoła Podstawowa im. Juliana Grunera w Świerznie